چگونه می توان آموزش صحیح SEO را بدست آورد

بهینه سازی موتور جستجو اغلب خود آموزش داده می شود، بر خلاف سایر مشاغل که افراد در نظر می گیرند. این دانشجویان به بازدید از سئو سایت ها، شرکت در کنفرانس های SEO، خواندن مقالات و کتاب ها و سپس اعمال آنچه که در سایت هایی که بهینه سازی می شوند، اعمال می شود. آنها به نتایج نگاه می کنند، تغییرات ایجاد می کنند و به سادگی این کار را ادامه می دهند. در حالی که این قطعا رایج ترین روش است که گرفته شده است، موارد دیگری نیز وجود دارد که می تواند مورد توجه قرار گیرد.

SEO یک صنعت جوان است. می توان گفت که حدود ۱۰ سال است (این بحث قابل بحث است). با توجه به این، باید جای تعجب نیست که فقط برخی برنامه های صدور گواهینامه وجود دارند و پذیرش آنها همیشه مشکوک است.

پذیرش موتور جستجو
یک پارادوکس روشن وجود دارد که در هنگام جستجو در آموزش و پرورش جستجوگرها ظاهر می شود. حقیقت این است که گواهینامه ها و دوره ها باید توسط موتورهای جستجو اصلی به رسمیت شناخته شوند تا واقعا بگویند که آنها شبیه آنچه شما در سایر حرفه ها پیدا می کنید. این احتمالا اتفاق نمی افتد، زیرا اکثر شیوه های مورد استفاده در این روزها در جهت رتبه بندی سایت بالاتر است، گاهی اوقات بیش از آن که دارای کیفیت بالاتر از آنچه که بهینه شده است. گوگل مشکلات زیادی در شناخت یک برنامه صدور گواهینامه دارد که آموزش می دهد تا چگونه بر رتبه بندی تاثیر بگذارد. در حال حاضر ابزارهای جستجوگر را رد می کند که سایت هایی را تحلیل می کند مانند آن.

عوامل در نظر گرفتن در مورد آموزش و پرورش جستجوگرها
همانطور که با هر صنعت دیگر، در مورد گزینه های آموزش و پرورش که در SEM و SEO وجود دارد فکر می کنید، باید درباره بعضی از واقعیت ها فکر کنید. برای شروع، شما نیاز به ارزیابی چقدر شما در حال حاضر می دانید. در صورتی که شما با سایت خود آزمایش کرده اید و این کار را برای رتبه بندی بالاتر در SERPs انجام دادید، احتمال بسیار خوبی وجود دارد که شما قبلا می دانید، ابزارهای SEO را برای تجزیه و تحلیل سایت ها استفاده کرده اید و درک خوبی از صنعت. این همیشه زمانی است که شما خواندن مقالات، کتاب های خریداری شده و بازدید کنندگان از انجمن جستجوگرها. در این مورد، دوره های مبتدی به شما خیلی کمک نمی کند. شما نیاز به یک دوره پیشرفته تر دارید یا ممکن است بخواهید در یک کنفرانس SEO جستجو کنید.

سبک یادگیری فردی نیز بسیار زیاد است. در گذشته، آیا شما در حالی که در کامپیوتر یاد گرفتید؟ آیا شما در محیط چهره به چهره بهتر یاد گرفتهاید؟ با توجه به تعامل ایجاد شده، بسیاری از آنها در کلاس های کوچک تر یاد می گیرند. سبک یادگیری بسیار خود را بر نوع آموزش و پرورش SEO که شما باید انتخاب کنید تاثیر می گذارد.

آخرین چیزی که می خواهید در نظر بگیرید، بودجه شما است. شما قادر نخواهید بود که دوره هایی را که حدود ۲،۰۰۰ دلار یا بیشتر است، بپردازید. اگر بودجه شما کم است، می خواهید کتاب های الکترونیکی را که به صورت رایگان یا منابع در دسترس هستند، به سادگی می توانید در اختیار داشته باشید.

آموزش و پرورش SEO یک فرایند در حال انجام است
استراتژی های جستجوگرفته ای که برای گذشته کار می کنند، دیگر کار نمی کنند زیرا الگوریتم رتبه بندی هر چند ماه یک بار تغییر می کند. با توجه به این، می توان گفت که آموزش در این زمینه قطعا ادامه دارد. شما نمی توانید همه چیز را در مورد بهینه سازی موتورهای جستجو یاد بگیرید به این دلیل که جهان آنلاین به طور مداوم در حال تکامل است. موتورهای جستجو کامل نیستند و هرگز نخواهند بود.

متخصص جستجوگرها یک حرفه ای است که اساسا در یادگیری دائمی تمرکز دارد. اگر از تحصیل لذت نبرید، موفق نخواهید شد. شما باید مطالعات موردی جدید را ببینید، در مورد بخش فنی فنی چیزها را بخوانید و همیشه با همه چیز در این صنعت مواجه شوید.

گزینه کالج
اگر چه ما هنوز در فاز اولیه پذیرش هستیم، حدود ۲۰ کالج در ایالات متحده وجود دارد که دوره های SEM و SEO را ارائه می دهند. بعضی از آنها مقدماتی هستند، مانند این که توسط دانشگاه ایندیانا ارائه شده است، در حالی که دیگران پیشرفته تر هستند و از سوی متخصصان، مانند یکی از دانشگاه های راتگرز، بسیار عالی عمل می کنند.

مشکل با فرصت کالج همان است که قبلا در بالا ذکر شد: الگوریتم های جستجوگرها دائما تغییر می کنند. دانشگاه ها نیز باید با تمام تغییرات به روز شوند. به این ترتیب شما باید همیشه چک کنید و ببینید که آیا کالج / دانشگاه این را به حساب می گیرد یا خیر. همچنین، پس از گذراندن دوره، شما به احتمال زیاد نیاز به یادگیری چیزهای جدید دارید.

اگر شما نمی خواهید به کالج بروید
مهم نیست چرا. بعضی از مردم نمی خواهند این کار را انجام دهند یا نمی توانند. برای چنین افرادی گزینه های دیگری در دسترس هستند. حرفه ای هایی هستند که دوره های SEM و SEO را ارائه می دهند. در بیشتر موارد، شما برای اولین بار یک کتاب الکترونیکی رایگان دریافت می کنید که در آن می توانید تحصیلات خود را ادامه دهید و سپس به عضویت یا عضویت در کلاس درس پرداخت کنید.

دوره هایی که شما استفاده می کنید از هر دو موسسه یا افراد است. بدیهی است که کسانی که از موسسه آمده اند گران تر هستند. در چنین مواردی، شما به ندرت به یک معلم واقعی دسترسی پیدا می کنید که شما با آن صحبت می کنید، بنابراین شما نیاز به داشتن رابطه ای با خودآموز دارید. انگیزه در چنین شرایطی بسیار مهم است.

نتیجه
کلمه “مناسب” در عنوان به وضوح ذاتا به دلیل ماهیت در حال تغییر صنعت است. با این حال، گزینه هایی که در بالا ذکر شد، مواردی هستند که معمولا توسط افرادی که می خواهند SEO را یاد بگیرند، در نظر گرفته شود. شما باید آنچه را که برای شما مناسب است را در نظر بگیرید و برای اطلاعات زیادی که برای حفظ کردن نیاز دارید آماده باشید.

چگونه می توانم SEO را یاد بگیرم و چگونه می توانم افرادی را که در صنعت بازاریابی دیجیتالی بیشتر تحصیل می کنند، تشویق کنم؟ به ما اطلاع دهید