فهرست نهایی کنفرانس ها و رویدادهای فن آوری و بازاریابی در سال ۲۰۱۸

بازاریابی موفق به معنی جلوگیری از منحنی است. برای تطابق با داغترین روند، شما باید از روشن ترین ذهن ها در صنعت یاد بگیرید. و هیچ چیز نمی تواند به شما کمک کند این کار را بهتر از کنفرانس ها و رویدادهای آفلاین انجام دهید، جایی که می توانید ایده های جدیدی را به دست آورید، تجربیات خود را به اشتراک بگذارید، افراد با ذهنیت و ارتباط برقرار کنید.

ما خوشحالیم که به شما یک تقویم جامع از کنفرانس ها و رویدادهای تکنولوژی و بازاریابی در سراسر جهان ارائه دهیم که تمامی زمینه های بازاریابی آنلاین را پوشش می دهد و باعث می شود که شما به راحتی از حوادثی که بیشترین نیاز شما را دارند، آسان تر باشید. رویدادهایی که توسط SEMrush حضور خواهند داشت با لوگوی ما مشخص شده است.

تقویم شامل رویدادها از بیش از ۵۰ کشور در سراسر جهان است، بنابراین فراموش نکنید که کشور مورد علاقه خود را در منوی کشویی انتخاب کنید. و لطفا توجه داشته باشید که برخی از تاریخ ها تا کنون تایید نشده است، اما ما به طور مرتب به روز رسانی این لیست را ادامه می دهیم. احساس رایگان برای اشتراک از طریق فرم زیر برای دریافت به روز رسانی این تقویم و مطمئن شوید که شما هیچ تغییری را از دست ندهید!

ما در حال حاضر تعداد زیادی از تاریخ های سال ۲۰۱۸ را ذکر کرده ایم که بعدا بعدا پیگیری می شود. آیا شما از برخی دیگر کنفرانس ها و رویدادهایی که هنوز در فهرست نیستند آگاه هستید؟ اگر چنین است، لطفا به ما در نظرات بپردازید و ما آنها را به لیست اضافه خواهیم کرد!